Kalendarz wydarzeń
sierpień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Członkowie

Lista członków LGD „Kraina wokół Lublina" – sierpień 2020r.

Lp

Imię i nazwisko/ nazwa członka LGD

Przedstawiciel

Sektor

Funkcja w LGD

Rodzaj prowadzonej działalności

Gmina

1

Powiat Lubelski

Zdzisław Antoń

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

 

2

Gmina Niedrzwica Duża

Ryszard Golec

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Niedrzwica Duża

3

Gmina Strzyżewice

Barbara Zdybel

Publiczny

Wiceprzewodniczący Rady

Samorząd terytorialny

Strzyżewice

4

Gmina Jabłonna

Magdalena Sałek-Lewczyk

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Jabłonna

5

Gmina Krzczonów

Katarzyna Bryda

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Krzczonów

6

Miasto i Gmina Bełżyce

Ireneusz Łucka

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Bełżyce

7

Gmina Wysokie

Dorota Dobrzyńska

Publiczny

Członek Rady

Samorząd terytorialny

Wysokie

8

Gmina Borzechów

Edward Jarzynka

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Borzechów

9

Gmina Niemce

Krzysztof Urbaś

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Niemce

10

Gmina Garbów

Małgorzata Sanaluta

Publiczny

Sekretarz Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Garbów

11

Miasto i Gmina Bychawa

Janusz Urban

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Bychawa

12

Gmina Jastków

Teresa Kot

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Jastków

13

Gmina Zakrzew

Teodora Zaręba

Publiczny

Członek Rady

Samorząd terytorialny

Zakrzew

14

Gmina Konopnica

Mirosław Żydek

Publiczny

Przewodniczący Rady

Samorząd terytorialny

Konopnica

15

Gmina Głusk

Jacek Anasiewicz

Publiczny

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Samorząd terytorialny

Głusk

16

Regionalny Ośrodek Kultury i Sportu w Krzczonowie

Teresa Gutek

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Krzczonów

17

Gmina Wólka

Edwin Gortat

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Wólka

18

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jastkowie zs. w Dąbrowicy

Kamil Ziółkowski

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Jastków

19

Artur Płaza

Artur Płaza

Społeczny

Wiceprezes Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru LGD

Bychawa

20

OSP Skrzynice

Violetta Rudzka

Społeczny

Członek

Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Jabłonna

21

OSP w Olszowcu

Piotr Gąbka

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Bychawa

22

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Niedrzwickiej

Izabela Mazurek

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Niedrzwica Duża

23

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji i Aktywizacji Społecznej „SUKCES”

Beata Janiszewska-Brudzisz

Społeczny

Wiceprezes

Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Wólka

24

Stowarzyszenie "Nasza Szkoła" w Kalinówce

Jacek Smagała

Społeczny

Członek Rady

Organizacja pozarządowa

Głusk

25

OSP Zembrzyce Tereszyńskie

Michał Sobczak

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Niedrzwica Duża

26

Bychawskie Towarzystwo Regionalne

Mateusz Wróblewski

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Bychawa

27

Beata Woroszyło

Beata Woroszyło

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru

Głusk

28

OSP Zakrzew

Waldemar Tomas

Społeczny

Członek

Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Zakrzew

29

Grażyna Pomorska

Grażyna Pomorska

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru

Niemce

30

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej

Halina Stępniak

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Garbów

31

Garbowskie Towarzystwo Sportowe "Zawisza"

Robert Wójcik

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Garbów

32

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Żabiej Woli

Lidia Kowalczyk

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Strzyżewice

33

Nadbystrzyckie Stowarzyszenie Agroturystyczne w Strzyżewicach

Genowefa Baran

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Strzyżewice

34

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Inicjatyw Lokalnych i Oświatowych WEKTOR

Michał Wylaź

Społeczny

Członek Rady

Organizacja pozarządowa

Garbów

35

OSP w Wysokiem

 

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Wysokie

36

Krzysztof Wiesław Florek

Krzysztof Wiesław Florek

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru

Wólka

37

OSP w Piotrkowie

Roman Dąbek

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Jabłonna

38

Danuta Hanaj

Danuta Hanaj

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru

Bychawa

39

OSP Pamięcin z siedzibą w Walentynowie

Andrzej Bartnik

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Krzczonów

40

OSP w Świdnik Duży Pierwszy

Marcin Dobek

Społeczny

Członek Rady

Organizacja pozarządowa

Wólka

41

OSP Matczyn - Wojcieszyn

Rafał Brodziak

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Bełżyce

42

Ulesława Lubek

Ulesława Lübek

Społeczny

Członek Rady

 Mieszkaniec obszaru

Jastków

43

Stowarzyszenie Centrum Artystyczne Teatr w Remizie w Łączkach - Pawłówku

Izabela Jakubowska

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Borzechów

44

Fundacja Ecclesia Nostra

Elżbieta Lotko

Społeczny

Członek Rady

Organizacja pozarządowa

Niemce

45

Agnieszka Ołówka

Agnieszka Ołówka

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru

Zakrzew

46

KGW Miłocin

Danuta Ewa Mirosław

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja nieformalna

Jastków

47

Monika Justyna Sokalska

Monika Justyna Sokalska

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru

Borzechów

48

Zbigniew Hamerla

Zbigniew Hamerla

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru

Wysokie

49

Almax - Dystrybucja

Jerzy Paradziński

Gospodarczy

Członek Rady

Gospodarcza

Jastków

50

"Styl" PHU

Krzysztof Gałat

Gospodarczy

Członek Rady

Gospodarcza

Borzechów

51

"Koga" FPHU

Stefan Kowalewski

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Konopnica

52

"MIR-POL"

Mirosław Łopucki

Gospodarczy

Skarbnik

Stowarzyszenia

Gospodarcza

Strzyżewice

53

Przedsiębiorstwo "IGORD"

Jerzy Podgórski

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Niedrzwica Duża

54

GS "Samopomoc Chłopska" w Niedrzwicy Dużej

Jerzy Skurski

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Niedrzwica Duża

55

Zakład fryzjerski "WERA"

Małgorzata Gałka

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Wysokie

56

Usługi księgowe Ewa Rębecka

Ewa Rębecka

Gospodarczy

Członek Rady

Gospodarcza

Bychawa

57

 Dom Nasutów Nasutowskie Przedsiębiorstwo Społeczne Sp. z o. o.

Grażyna Nowicka

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Niemce

58

"U Jagody" Jadwiga Pyc

Jadwiga Pyc

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Krzczonów

59

P.P.H.-U. i Gastronomia "JOLSTEF"

Daria Studzian

Gospodarczy

Członek Rady

Gospodarcza

Bełżyce

60

FHU Baja Anna Banaszek

Anna Banaszek

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Jastków

61

OSM w Bychawie

Ewa Bartnik

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Bychawa

62

Bogdan Wałachowski

Bogdan Wałachowski

Gospodarcza

Członek Stowarzyszenia

Rolnik

Jabłonna

63

Dorota Łukasik

Dorota Łukasik

Gospodarcza

Członek Stowarzyszenia

Rolnik

Zakrzew

64

Stowarzyszenie Pracownia Twórczych Działań

Karol Salagierski

Społeczna

Członek Komisji Rewizyjnej

Organizacja pozarządowa

Konopnica

65

Bychawskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o

Paweł Pikula

Gospodarczy

Prezes Stowarzyszenia

Gospodarczy

Bychawa

66

Marcin Pastuszak

Marcin Pastuszak

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec

Niedrzwica Duża

67

P.H.U. Tadeo Zofia Popławska

Zofia Popławska

Gospodarczy

Członek Komisji Rewizyjnej

Gospodarczy

Bychawa

68

ITS OZE Instytut Technologii Sanitarnej i Odnawialnych Źródeł Energii

Sławomir Wraga

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarczy

Niedrzwica Duża

69

Koło Gospodyń Wiejskich w Radawcu Dużym „Radawczanki”

Magdalena Stepaniuk

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Społeczny

Konopnica

70

Mariusz Robak

Mariusz Robak

Społeczny

Członek Rady

Społeczny

Krzczonów

71

Karolina Budoran

Karolina Budoran

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Społeczny

Niemce

72

Dariusz Gajo

Dariusz Gajo

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Społeczny

Niemce

73

M-Styl Monika Polska Meble Holenderskie

Monika Polska

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarczy

Bychawa

Wyszukiwarka
Newsletter