Kalendarz wydarzeń
maj 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Członkowie

Liczba członków LGD na dzień 22 lipca 2015 r. wynosi 68 członków zwyczajnych. Członków zwyczajnych reprezentujących sektor publiczny jest 18 (26,47 %), sektor społeczny 32 (47,06 %) a sektor gospodarczy 18 (26,47 %). W tabeli poniżej podano podstawowe informacje o członkach LGD:

Lp Imię i nazwisko/nazwa członka LGD Przedstawiciel Sektor Funkcja w LGD Rodzaj prowadzonej działalności
1 Powiat Lubelski Paweł Pikula Publiczny Prezes Stowarzyszenia Samorząd terytorialny
2 "Media Lux" Beata Janiszewska - Brudzisz Gospodarczy Wiceprezes Stowarzyszenia Gospodarcza
3 Artur Płaza Artur Płaza Społeczny Wiceprezes Stowarzyszenia Społeczna
4 OSP Skrzynice Violetta Rudzka Społeczny Członek Stowarzyszenia Ochotnicza Straż Pożarna
5 Gmina Niedrzwica Duża Adam Kuna Publiczny Członek Stowarzyszenia Samorząd terytorialny
6 Gmina Strzyżewice Jan Andrzej Dąbrowski Publiczny Przewodniczący Rady Samorząd terytorialny
7 Almax - Dystrybucja Jerzy Paradziński Gospodarczy Członek Stowarzyszenia Gospodarcza
8 Gmina Jabłonna Magdalena Sałek Publiczny Członek Rady Samorząd terytorialny
9 Gmina Krzczonów Katarzyna Bryda Publiczny Członek Stowarzyszenia Samorząd terytorialny
10 "Styl" PHU Krzysztof Gałat Gospodarczy Członek Rady Gospodarcza
11 OSP w Olszowcu Piotr Gąbka Społeczny Członek Stowarzyszenia Społeczna
12 Miasto i Gmina Bełżyce Ryszard Góra Publiczny Członek Stowarzyszenia Samorząd terytorialny
13 Gmina Wysokie Anna Wojtas Publiczny Członek Stowarzyszenia Samorząd terytorialny
14 Gmina Borzechów Edward Jarzynka Publiczny Członek Stowarzyszenia Samorząd terytorialny
15 "Koga" FPHU Stefan Kowalewski Gospodarczy Członek Stowarzyszenia Gospodarcza
16 Gmina Niemce Krzysztof Urbaś Publiczny Członek Stowarzyszenia Samorząd terytorialny
17 "MIR-POL" Mirosław Łopucki Gospodarczy Skarbnik Stowarzyszenia Gospodarcza
18 Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Niedrzwickiej Izabela Mazurek Społeczny Członek Stowarzyszenia Organizacja pozarządowa
19 "EL - HAND" PHU Marian Pietraś Gospodarczy Członek Rady Gospodarcza
20 Przedsiębiorstwo "IGORD" Jerzy Podgórski Gospodarczy Członek Stowarzyszenia Gospodarcza
21 Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji i Aktywizacji Społecznej „SUKCES” Michał Romanowski Społeczny Członek Stowarzyszenia Organizacja pozarządowa
22 Gmina Garbów Małgorzata Sanaluta Publiczny Sekretarz Stowarzyszenia Samorząd terytorialny
23 Stowarzyszenie "Nasza Szkoła" w Kalinówce Jacek Smagała Społeczny Członek Rady Organizacja pozarządowa
24 Miasto i Gmina Bychawa Janusz Urban Publiczny Członek Stowarzyszenia Samorząd terytorialny
25 OSP Zembrzyce Tereszyńskie Michał Sobczak Społeczny Członek Stowarzyszenia Ochotnicza Straż Pożarna
26 Gmina Jastków Teresa Kot Publiczny Członek Stowarzyszenia Samorząd terytorialny
27 Bychawskie Towarzystwo Regionalne Mateusz Wróblewski Społeczny Członek Stowarzyszenia Organizacja pozarządowa
28 Gmina Zakrzew Teodora Zaręba Publiczny Członek Rady Samorząd terytorialny
29 Gmina Konopnica Mirosław Żydek Publiczny Wiceprzewodniczący Rady Samorząd terytorialny
30 Beata Woroszyło Beata Woroszyło Społeczny Członek Rady Społeczna
31 Gmina Głusk Jacek Anasiewicz Publiczny Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Samorząd terytorialny
32 OSP Zakrzew Waldemar Tomas Społeczny Członek Stowarzyszenia Ochotnicza Straż Pożarna
33 Maria Mogielnicka Maria Mogielnicka Społeczny Członek Komisji Rewizyjnej Społeczna
34 Regionalny Ośrodek Kultury i Sportu w Krzczonowie Teresa Gutek Publiczny Członek Stowarzyszenia Samorząd terytorialny
35 Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej Halina Stępniak Społeczny Członek Stowarzyszenia Organizacja pozarządowa
36 Garbowskie Towarzystwo Sportowe "Zawisza" Robert Wójcik Społeczny Członek Stowarzyszenia Organizacja pozarządowa
37 GS "Samopomoc Chłopska" w Niedrzwicy Dużej Jerzy Skurski Gospodarczy Członek Stowarzyszenia Gospodarcza
38 Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Żabiej Woli Lidia Kowalczyk Społeczny Członek Stowarzyszenia Organizacja pozarządowa
39 Nadbystrzyckie Stowarzyszenie Agroturystyczne w Strzyżewicach Genowefa Baran Społeczny Członek Stowarzyszenia Organizacja pozarządowa
40 Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Inicjatyw Lokalnych i Oświatowych WEKTOR Michał Wylaź Społeczny Członek Rady Organizacja pozarządowa
41 OSP w Wysokiem Augustyn Krasnodębski Społeczny Członek Stowarzyszenia Ochotnicza Straż Pożarna
42 Zakład fryzjerski "WERA" Małgorzata Gałka Gospodarczy Członek Rady Gospodarcza
43 Gmina Wólka Edwin Gortat Publiczny Członek Stowarzyszenia Samorząd terytorialny
44 Krzysztof Wiesław Florek Krzysztof Wiesław Florek Społeczny Członek Stowarzyszenia Społeczna
45 Usługi księgowe Ewa Rębecka Ewa Rębecka Gospodarczy Członek Rady Gospodarcza
46 OSP w Piotrkowie Roman Dąbek Społeczny Członek Stowarzyszenia Ochotnicza Straż Pożarna
47 Danuta Hanaj Danuta Hanaj Społeczny Członek Stowarzyszenia Społeczna
48  Dom Nasutów Nasutowskie Przedsiębiorstwo Społeczne Sp. z o. o.  Grażyna Nowicka Gospodarczy Członek Stowarzyszenia Gospodarcza
49  OSP Pamięcin z siedzibą w Walentynowie  Andrzej Bartnik  Społeczny Członek Stowarzyszenia  Ochotnicza Straż Pożarna
50  "U Jagody" Jadwiga Pyc  Jadwiga Pyc  Gospodarczy Członek Stowarzyszenia  Gospodarcza
51  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Usługi i Gastronomia "JOLSTEF"  Daria Studzian  Gospodarczy Członek Rady  Gospodarcza
52  FHU Baja Anna Banaszek  Anna Banaszek  Gospodarczy Członek Stowarzyszenia  Gospodarcza
53  OSP Świdnik Duży Pierwszy  Marcin Dobek  Społeczny Członek Rady  Ochotnicza Straż Pożarna
54  OSP Matczyn - Wojcieszyn  Rafał Brodziak  Społeczny Członek Stowarzyszenia  Ochotnicza Straż Pożarna
55  Ulesława Lübek  Ulesława Lübek  Społeczny Członek Rady  Społeczna
56 Stowarzyszenie Centrum Artystyczne Teatr w Remizie w Łączkach - Pawłówku Izabela Jakubowska Społeczny Członek Stowarzyszenia Organizacja pozarządowa
57 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jastkowie zs. w Dąbrowicy Kamil Ziółkowski Publiczny Członek Stowarzyszenia Samorząd terytorialny
58 Andrzej Dziachan Andrzej Dziachan Gospodarczy Członek Stowarzyszenia Rolnik
59 Bogdan Wałachowski Bogdan Wałachowski Gospodarczy Członek Stowarzyszenia Rolnik
60 Dorota Łukasik Dorota Łukasik Gospodarczy Członek Stowarzyszenia Rolnik
61 Fundacja Ecclesia Nostra Elżbieta Lotko Społeczny Członek Rady Organizacja pozarządowa
62 Agnieszka Ołówka Agnieszka Ołówka Społeczny Członek Stowarzyszenia Społeczna
63 KGW Miłocin Danuta Ewa Mirosław Społeczny Członek Stowarzyszenia Społeczna
64 Edyta Grzegorczyk Edyta Grzegorczyk Społeczny Członek Stowarzyszenia Społeczna
65 Monika Justyna Sokalska Monika Justyna Sokalska Społeczny Członek Stowarzyszenia Społeczna
66 Ilona Gumińska Ilona Gumińska Społeczny Członek Stowarzyszenia Społeczna
67 Zbigniew Hamerla Zbigniew Hamela Społeczny Członek Stowarzyszenia Społeczna
68 OSM w Bychawie Zofia Popławska Gospodarczy Członek Komisji Rewizyjnej Gospodarcza
Wyszukiwarka
Newsletter