Kalendarz wydarzeń
kwiecień 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Władze

ZARZĄD

Członkami Zarządu jest 6 osób:

  1. Prezes Zarządu - Małgorzata Olechowska
  2. Wiceprezes Zarządu - Beata Janiszewska - Brudzisz
  3. Wiceprezes Zarządu - Artur Płaza
  4. Sekretarz - Małgorzata Sanaluta
  5. Skarbnik - Mirosław Łopucki
  6. Członek Zarządu - Ignacy Wawrzycki

RADA

W skład Rady wchodzi 15 osób, w podziale na trzy sektory w następujący sposób:

  • partnerzy publiczni - 4 osoby, co stanowi 20 % składu Rady
  • partnerzy gospodarczy - 7 osób, co stanowi 35 % składu Rady
  • partnerzy społeczni - 9 osób, co stanowi 45 % składu Rady

Skład Rady podano w tabeli poniżej.

Lp Imię i nazwisko Podmiot Gmina Sektor
1 Daria Studzian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Usługi i Gastronomia "JOLSTEF" Bełżyce Gospodarczy
2 Krzysztof Gałat "Styl" PHU Borzechów Gospodarczy
3 Ewa Rębecka Usługi księgowe Ewa Rębecka Bychawa Gospodarczy
4 Jerzy Paradziński Alamax-Dystrybucja Jastków Gospodarczy
5 Mariusz Robak Mariusz Robak Krzczonów Społeczny
6 Mirosław Żydek Gmina Konopnica Konopnica Publiczny
7 Elżbieta Lotko Fundacja Ecclesia Nostra Niemce Społeczny
8 Barbara Zdybel Gmina Strzyżewice Strzyżewice Publiczny
9 Dorota Dobrzyńska Gmina Wysokie Wysokie Publiczny
10 Teodora Zaręba Gmina Zakrzew Zakrzew Publiczny
11 Jacek Smagała Stowarzyszenie „Nasza Szkoła” w Kalinówce Głusk Społeczny
12 Marcin Pastuszak Marcin Pastuszak Jabłonna Społeczny
13 Michał Wylaź Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Inicjatyw Lokalnych i Oświatowych WEKTOR Garbów Społeczny
14 Marcin Dobek OSP Świdnik Duży Pierwszy Wólka Społeczny
15 Ulesława Lübek Ulesława Lübek Jastków Społeczny
16 Beata Martyna Beata Martyna
Niemce Gospodarczy
17 Elżbieta Janiak
Elżbieta Janiak
Niemce Społeczny
18 Mirosław Sołyga
Miłosław Sołyga
Garbów Gospodarczy
19 Zbigniew Hamerla
Zbigniew Hamerla
Wysokie Społeczny
20 Jakub Kostruba
Jakub Kostruba
Bychawa Społeczny

KOMISJA REWIZYJNA

Komisja Rewizyjna składa się z 3 osób:

  1. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Jacek Anasiewicz
  2. Członek Komisji Rewizyjnej - Zofia Popławska
  3. Członek Komisji Rewizyjnej - Karol Salagierski.
Wyszukiwarka
Newsletter