Kalendarz wydarzeń
czerwiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktualności

Zaproszenie do udziału w targach i wystawach

Zapraszamy mieszkańców obszaru LGD „Kraina wokół Lublina", przedstawicieli instytucji, organizacji, podmiotów gospodarczych mających siedzibę na obszarze LGD „Kraina wokół Lublina" działających w obszarze produktu lokalnego, dziedzictwa kulturowego oraz turystyki i rekreacji do wzięcia udziału w projekcie „Promocja walorów obszaru LGD "Kraina wokół Lublina" na międzynarodowych targach i wystawach".

Czytaj więcej...

Podpisaliśmy 28 umów na projekty grantowe w „Teatrze w Remizie” w miejscowości Łączki-Pawłówek w Gminie Borzechów

Długo wyczekiwane wydarzenie jakim było podpisanie umów na projekty grantowe w zakresach: „Organizacja imprez i wydarzeń kulturalnych promujących walory historyczne, kulturowe oraz produkty regionalne i tradycyjne" oraz „Doposażenie zespołów i zorganizowanych grup działających w sferze kultury poprzez zakup strojów i innego wyposażenia (z wyłączeniem instrumentów muzycznych) z możliwością podnoszenia kompetencji oraz promocją" już za nami.
W godzinach popołudniowych 13 czerwca w miejscowości Łączki-Pawłówek w gościnnej gminie Borzechów miało miejsce spotkanie przedstawicieli stowarzyszeń i centrów kultury zorganizowane przez naszą LGD.

Czytaj więcej...

Umowy na realizację grantów „Imprezy i wydarzenia kulturalne promujące obszar LSR KwL” podpisane !!!

Trzynastu grantobiorców - w tym stowarzyszenia, instytucje kultury i jedna gmina podpisały umowy na realizację zadań w ramach grantu „Imprezy i wydarzenia kulturalne promujące obszar LSR KwL" na łączną kwotę 225 803 złote. Całkowita wartość zadań wyniesie 257 993 złote.
Imprezy i wydarzenia o charakterze kulturalnym, promujące walory historyczne, kulturowe, przyrodnicze i rekreacyjne naszego obszaru będą się odbywały do stycznia przyszłego roku w gminach Bychawa, Garbów, Jabłonna, Konopnica, Niedrzwica Duża, Strzyżewice, Wólka i Wysokie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na stoisko informacyjno-promocyjne

punkt informacyjnyLokalna Grupa Działania „Kraina wokół Lublina" serdecznie zaprasza na stoisko informacyjno-promocyjne, które zorganizowane zostanie w dniu 16 czerwca 2019r. w godzinach od 13.00 do 17.00 podczas 650 lecia Wysokiego organizowanego na placu przy scenie GOK w Wysokiem ul. Rynek Jabłonowskich.

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka
Newsletter