Kalendarz wydarzeń
grudzień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktualności

Relacja z udziału w XI Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE

DSC 0156Targi Agrotravel&Active odbywające się w dniach 30 listopada – 1 grudnia w Kielcach to impreza wystawiennicza, która wyspecjalizowana jest pod kątem promocji turystyki wiejskiej i aktywnej. Ponadto wystawa łączy potrzeby klientów zainteresowanych branżą turystyczną oraz klientów poszukujących produktów lokalnych i regionalnych oraz tradycyjnego rękodzieła. W gronie wystawców tegorocznych Targów była również nasza LGD.

Czytaj więcej...

Kolejni Grantobiorcy otrzymali umowy na realizację szkoleń i warsztatów

DSC 0057W dniu 28 listopada br. w Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach miało miejsce uroczyste podpisanie umów przez Zarząd LGD „Kraina wokół Lublina" z 16 Grantobiorcami (stowarzyszeniami i fundacjami) w ramach projektu grantowego „Organizacja międzypokoleniowych warsztatów i zajęć aktywizujących w zakresie integracji społeczno-kulturalnej związanych z dziedzictwem lokalnym oraz jego promocją". W ramach grantów od grudnia br. do grudnia 2020 r. realizowane będą: warsztaty kulinarne, malarskie, fotograficzne, zielarskie, ceramiczne, rękodzieła, w których weźmie udział ponad 800 osób.

Czytaj więcej...

Wyniki Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa LGD "Kraina wokół Lublina"

DSC 0262W sobotę 23 listopada w Szkole Podstawowej w Bychawie oraz Zespole Szkół im. A. Kwiatkowskiego odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa LGD „Kraina wokół Lublina". W niedzielnym turnieju zmierzyło się 10 z gmin: Bełżyce, Bychawa, Głusk, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wysokie, Zakrzew
Po zaciętej walce wyniki wyglądały następująco:
I miejsce Gmina Bychawa
II miejsce Gmina Wysokie
III miejsce Gmina Niemce
Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom oraz wszystkim Zawodnikom zaciętej walki w duchu sportowej rywalizacji.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa LGD "Kraina wokół Lublina"

1Już w najbliższą sobotę tj. 23 listopada na miłośników piłki siatkowej czekają sportowe emocje . O puchar Prezesa LGD „Kraina wokół Lublina" powalczy 10 drużyn reprezentujących gminy: Bełżyce, Bychawa, Głusk, Konopnica, Krzczonów, Niemce, Niedrzwica Duża, Strzyżewice, Wysokie, Zakrzew.
Drużyny rywalizować będą w 3 grupach (składy grup wyłonione zostały w wyniku losowania): Grupa A (drużyny reprezentujące gminy: Wysokie, Strzyżewice, Konopnica), Grupa B (drużyny reprezentujące gminy: Niedrzwica Duża, Bychawa, Krzczonów), Grupa C (drużyny reprezentujące Gminy: Bełżyce, Niemce, Zakrzew, Głusk).

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka
Newsletter