Kalendarz wydarzeń
lipiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktualności

LGD „Kraina wokół Lublina” na Dożynkach Wojewódzkich i Powiatu Lubelskiego

DSC 0666Dożynki Wojewódzkie i Powiatu Lubelskiego, które odbyły się 27 sierpnia na lotnisku w Radawcu dały możliwość Lokalnej Grupie Działania „Kraina wokół Lublina" okazję do zaprezentowania swojej działalności szerokiemu gronu uczestników wydarzenia.

Tradycyjnie jak każdego roku podczas dożynek powiatowych stoisko informacyjne LGD „Kraina wokół Lublina" znajdowało się w „Wiosce LGD Kraina wokół Lublina" – gdzie swoją bogatą ofertę prezentowały gminy z terenu Powiatu Lubelskiego. Nie zabrakło tam również rękodzieła, kulinariów, muzyki i radosnego świętowania.

Na naszym stoisku oprócz informacji o programie LEADER i możliwościach otrzymania wsparcia za pośrednictwem LGD „Kraina wokół Lublina" na odwiedzających czekało moc atrakcji.

Chętne osoby w kategoriach - dzieci i dorośli – w ramach zabawy z „kołem fortuny"- mogły sprawdzić swoją wiedzę między innymi o tradycyjnych kulinariach oraz możliwościach aktywnego wypoczynku i rekreacji. Dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych uczestników festynu cieszyły się „mini" warsztaty rękodzieła i zajęcia manualne realizowane przez wolontariuszy: Panią Wiolettę Mazurek oraz przedstawicieli Centrum Dobrego Wychowania prowadzonego przez Fundację „Szczęśliwe Dzieciństwo".

Atrakcją dla odwiedzających był również „Jelonek LGD", z którym można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim Wystawcom i Gościom za poświęcony czas i pobyt w „Wiosce LGD".

Do zobaczenia w przyszłym roku.

LINK DO ZDJĘĆ NA FACEBOOK'U

 

Wyszukiwarka
Newsletter