Kalendarz wydarzeń
grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktualności

Kiermasz Bożonarodzeniowy 16-17 grudnia 2017 r. w Lublinie

Zaproszenie  do udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym 16-17 grudnia 2017 r. w Lublinie

    Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego  Departament  Rolnictwa i Środowiska zaprasza Wystawców do wzięcia udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w dniach 16 – 17 grudnia 2017 r. na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie.
Udział w Kiermaszu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom domki wystawiennicze do sprzedaży i prezentacji swoich produktów. Podczas organizowanego przedsięwzięcia chcemy zapewnić odwiedzającym możliwość degustacji i zakupów produktów poszukiwanych w okresie przedświątecznym.
    Osoba wystawiająca swój produkt spożywczy powinna posiadać aktualne badania zdrowotne wymagane przy kontakcie z żywnością. Należy zwrócić uwagę na właściwą, zgodną z wymaganiami sanitarnymi ekspozycję prezentowanych produktów. W przypadku sprzedaży  swoich wyrobów, należy pamiętać o wymogach polskiego prawa z zakresu finansów i należytego dokumentowania prowadzonej sprzedaży, np. obowiązek posiadania kasy fiskalnej. Podczas udziału w imprezie promującej produkty bożonarodzeniowe prosimy także o estetyczne przygotowanie prezentacji.
    Zgłoszenie udziału (podpisany skan) należy przesłać na załączonym formularzu w terminie do dnia 01 grudnia 2017 r., na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Informujemy, że przysłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do uczestnictwa w Kiermaszu, po zaakceptowaniu przez organizatorów.
    Z głoszenie uczestnictwa zobowiązuje do aktywnego udziału przez cały czas trwania Kiermaszu. W przypadku niewywiązania się z deklarowanej trzydniowej obecności na Kiermaszu, nie będzie możliwości udziału w kolejnych wydarzeniach przez nas organizowanych. Jednocześnie zaznaczamy, że organizatorzy zastrzegają sobie prawo do selekcji zgłoszonych podmiotów oraz wyboru zgłoszonej oferty produktowej. Ilość miejsc ograniczona.

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz Kiermasz Bożonarodzeniowy.doc)Formularz - Kiermasz Bożonarodzeniowy[ ]127 kB
Wyszukiwarka
Newsletter