Kalendarz wydarzeń
luty 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Aktualności

IV FORUM KOBIET W PIOTROWICACH

IV FORUM KOBIET W PIOTROWICACH


Liderki, animatorki, członkinie KGW i innych organizacji pozarządowych działających na terenie LGD „Kraina wokół Lublina" 4 marca w niedzielne popołudnie spotkały się na IV Forum Kobiet, które zostało zorganizowane przez naszą LGD w Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach. Uczestniczki Forum znalazły w programie spotkania informacje przydatne zarówno w działalności społecznej jak i do podnoszenia osobistych kompetencji. Zaprezentowano bogatą ofertę szkoleń i warsztatów realizowanych w ramach projektów grantowych. O zasadach savoir-vivre'u „stołowego" opowiedziała specjalistka etykiety towarzyskiej Karolina Grochowicz - Stec. Jak odnaleźć swój własny styl i czy należy poddawać się trendom modowym doradzała Eliza Potocka – styl coach. Pomysłowość, kreatywność i pozytywne wrażenia estetyczne – to wszystko towarzyszyło konkursowi „Wiosenna aranżacja stołu" – uczestniczki stanęły na wysokości zadania i zaprezentowały bardzo efektowne nakrycia i dekoracje.

Forum zakończyło się dużą dawką dobrego humoru zaprezentowanego po mistrzowsku przez Mateusza Kwiatkowskiego i Olę Listoś z kabaretu FiFa RaFa.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom Forum za wspólnie spędzony czas, wyminę doświadczeń i rozmowy, które budują dobrą atmosferę współpracy i motywują do działania.
Forum odbyło się przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach oraz Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich z Osmolic i Stowarzyszaniem Kobiet Aktywnych „Ale Babki" ze Strzyżewic – serdecznie dziękujemy.

Wyszukiwarka
Newsletter