Kalendarz wydarzeń
październik 2025
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktualności

„Aktywizacja społeczna seniorów” – umowa z Zarządem Województwa Lubelskiego

„Aktywizacja społeczna seniorów" – umowa z Zarządem Województwa Lubelskiego.

1 lutego 2018 r. podpisaliśmy kolejną umowę na realizację projektu grantowego.
Operacja realizowana będzie w ramach poddziałania „19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".

W wyniku realizacji operacji podczas 44 szkoleń dla osób w wieku 50+ zrealizowany zostanie następujący cel zadania: aktywizacja społeczna seniorów z obszaru LGD „Kraina wokół Lublina" w zakresie integracji społecznej i kulturalnej. Szkolenia i warsztaty będą trwały do lutego 2019 roku.

W połowie lutego przewidujemy podpisanie umów na realizację poszczególnych zadań z Grantobiorcami.

logotyp

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Projekt grantowy pod nazwą „Aktywizacja społeczna seniorów" mający na celu aktywizację społeczną seniorów obszaru LGD „Kraina wokół Lublina" poprzez przeprowadzenie cyklu warsztatów, szkoleń dla osób w wieku 50+ oraz pozostałych mieszkańców obszaru LSR w zakresie integracji społecznej i kulturalnej zrealizowana do lutego 2019 roku współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: 44 szkolenia, 588 osób przeszkolonych.

Wyszukiwarka
Newsletter