Kalendarz wydarzeń
luty 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Aktualności

Zaproszenie do udziału w targach i wystawach 2019

AgrotravelZapraszamy mieszkańców obszaru LGD „Kraina wokół Lublina", przedstawicieli instytucji, organizacji, podmiotów gospodarczych mających siedzibę na obszarze LGD „Kraina wokół Lublina" działających w obszarze produktu lokalnego, dziedzictwa kulturowego oraz turystyki i rekreacji do wzięcia udziału w projekcie „Promocja walorów obszaru LGD "Kraina wokół Lublina" na międzynarodowych targach i wystawach".
W ramach projektu będzie możliwość promowania swoich produktów i usług na stoisku LGD „Kraina wokół Lublina" podczas XI Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & Active Life (Kielce).

Warunki uczestnictwa:
1. Warunkiem udziału w projekcie jest spełnienie co najmniej jednego z poniższych warunków:
- osoba reprezentująca gminę lub powiat znajdujące się na terenie LGD
- przedstawiciel KGW,
- przedstawiciel organizacji pozarządowej działającej na rzecz rozwoju lokalnego,
- przedstawiciel gospodarstwa agroturystycznego,
- przedstawiciel instytucji kultury,
- przedstawiciel podmiotu działającego w branży turystycznej, rekreacyjnej, gastronomicznej,
- laureat nagrody w konkursach kulinarnych o charakterze ponadlokalnym,
- twórca ludowy,
- producent produktu tradycyjnego,
- osoba posiadająca doświadczenie/umiejętności związane z rękodziełem i rzemiosłem występującym na obszarze LGD „Kraina wokół Lublin",
- przedstawiciel LGD.
2. Warunkiem uczestnictwa w targach będzie zobowiązanie się uczestnika do dysponowania produktami oraz informacjami na temat produktów/ usług promowanych podczas targów.
3. Organizator (LGD „Kraina wokół Lublina") zapewni nieodpłatnie: możliwość promowania produktów/usług na stoisku LGD „Kraina wokół Lublina", transport na targi, zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas targów.
4. W przypadku zgłoszenia się większej liczby osób niż zaplanowana do obsługi stoiska o zakwalifikowaniu się do udziału w targach decydować będzie kolejność zgłoszeń, przynależność do grupy defaworyzowanej (osoby 50+, osoby poniżej 35 r. życia, osoby niepełnosprawne, osoby bezrobotne). Pierwszeństwo uczestnictwa w kolejnych targach będą miały osoby, które nie uczestniczyły jeszcze w żadnej imprezie wystawienniczej realizowanej w ramach niniejszego projektu.
5. W celu dokonania zgłoszenia do udziału w projekcie należy wypełnić poniższy formularz oraz dostarczyć go do biura LGD „Kraina wokół Lublina" ul. Narutowicza 37/5 20-016 Lublin; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 13 listopada 2019r.
Osoba do kontaktu: Barbara Małek, tel. 81 532 30 65

Załączniki:
Pobierz plik (Agrotravel_karta zgłoszenia.docx)Karta złoszenia[ ]110 kB
Wyszukiwarka
Newsletter