Kalendarz wydarzeń
kwiecień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Turystyka

Poznaj stadninę, posmakuj wina

Oferta skierowana do osób uprawiających jazdę konną, bądź zainteresowanych nabyciem tej umiejętności

PROPOZYCJA POBYTU:

DZIEŃ 1

Przyjazd go gospodarstwa w godzinach po południowych, zakwaterowanie, zwiedzanie gospodarstwa. Pokaz jazdy na czworoboku- ujeżdżenie, skoki – parkur, przejażdżki konno dla chętnych. Ognisko, grill z kiełbaskami i bigosem.

DZIEŃ 2

• Spacer po okolicy, profesjonalna nauka jazdy konnej z doświadczoną trenerką.
• Dowolne spędzenie wolnego czasu – „leżenie bykiem”- ew. gra kometkę, piłkę, warsztaty jeździeckie – „Wpływ podejścia na pracę z koniem –efekty, korzyści. Pokazy pracy „naturalem” z koniem (młody, starszym).
• Po obiedzie wyjazd do Krzczonowa Trzeciego – Winnica Sucha Dolina. Spacer po winnicy, prezentacja mini - winiarni (pokaz sprzętu, omówienie technik produkcji i pielęgnacji wina) i warsztaty wyrobu win gronowych „Winiarz jako akuszerka - tajniki produkcji win gronowych" lub „Wino rodzi się w winnicy” – warsztaty poświęcone uprawie winorośli. Degustacja win z ich omówieniem, „deska serów”. Możliwość zakupu wina.

Rajd konno po Krzczonowskim Parku Krajobrazowym -dla zaawansowanych.

DZIEŃ 3

• Gimnastyka korekcyjna lub hipoterapia na koniu - niezapomniane wrażenia na super koniu. W sezonie zimowym – jazda na nartach za koniem (konia dosiada jeździec).
• Wykłady doświadczonego kowala- dla zainteresowanych. Oglądanie materiałów szkoleniowych „kontrowersyjnego” Jeana d,Orgeix. Ocena dosiadu jeźdźców i szkolenie na lonży.
• Odpoczynek ewentualnie dla aktywnych wycieczka do lasu na grzyby. Dla zainteresowanych szkolenia dotyczące pielęgnacji, obchodzenia się z koniem, metod pracy z koniem. Dla jeźdźców przygotowanie do zawodów -nauka programów ujeżdżeniowych, nauka skoków, przygotowanie do kursów instruktorskich

Oferta jest dostępna w obiektach:

Wyszukiwarka
Newsletter